KONST / Litografier / Färglitografi 7347073
nr 734 7073
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, Gustav Rudberg (1915-2001), 139/310, signerad, motivets mått: 37x45
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 januari 2012
kl 17:41:30
13/1 16:41:09